Technical jobs

Technical jobs دوره های مجتمع پل مسیری برای شروع شغل های فنی پردرآمد با بازار کار همیشگی

هدف همه ما از کسب مهارت و دانش در زمینه‌های مختلف، یافتن شغلی پردرآمد با بازار کار خوب است. در این میان برخی از رشته‌های دانشگاهی بازار کار خوبی نداشته و باعث سردرگمی کسانی شده‌اند که به دنبال یک آینده شغلی مطمئن هستند. در این میان رشته‌های فنی حرفه‌ای از جمله مشاغلی محسوب می‌شوند که نه تنها بازار کار خوبی دارند، بلکه می‌توان از این رشته‌ها درآمد زیادی کسب کرد؛ به شرط آنکه تخصص و مهارت کافی داشته باشید. اما چگونه می‌توان به بازار کار رشته‌های فنی وارد شد؟

کسب مهارت‌های فنی حرفه‌ای از طریق آموزش عملی

پردرآمدترین مشاغل فنی حرفه‌ای، رشته‌هایی هستند که با حوزه تکنولوژي ارتباط دارند. تکنولوژی‌های همچون تلفن‌های هوشمند و سیستم‌های کامپیوتری، بخش مهمی از زندگی مردم را تشکیل می‌دهند و رشته‌های فنی مرتبط با این تکنولوژی‌ها، مهم‌تر خواهند بود. البته یادگیری این مهارت‌ها به صورت تئوری امکان‌پذیر نیست و باید آن‌ها را به صورت عملی آموزش دید.

درواقع یادگیری رشته‌های فنی حرفه‌ای و ورود به بازار کار این رشته‌ها، نیازمند آن است تا ابتدا در دوره‌های تخصصی شرکت کنید. البته انتخاب یک آموزشگاه خوب که دوره‌های مختلف را با بالاترین سطح آموزش برگزار کند، اهمیت زیادی دارد. برخی آموزشگاه‌ها به دلیل کمبود زیر ساخت‌ها یا مشکلات دیگر، دوره‌های آموزشی ضعیفی برگزار می‌کنند. در طی این دوره‌ها کارآموزان تنها مهارت‌های ابتدایی و اولیه را آموزش می‌بینند که این آموزش‌ها برای ورود به بازار کار و کسب درآمد، کافی نیستند.

برگزاری دوره‌های تخصصی در مجتمع پل

مجتمع آموزشی پل بهترین دوره‌های فنی حرفه‌ای در رشته‌های مختلف را برگزار می‌کند که در پایان این دوره‌ها کارآموزان به سطح مهارت یک متخصص دست پیدا کرده‌اند. این آموزش‌ها به صورت کاملا عملی است و کارآموزان این فرصت را دارند تا با استفاده از تجهیزات کارگاهی مجتمع پل، مهارت‌های عملی خود را تقویت کرده و برای ورود به بازار کار آماده شوند.

دوره‌های حضوری مجتمع پل در شهر زیبای رشت برگزار می‌شود و برای کارآموزانی که از دیگر شهرها قصد شرکت در این دوره‌ها را دارند، امکانات خوابگاهی نیز در نظر گرفته شده است. دوره‌های آنلاین و غیرحضوری نیز خدمتی دیگر از مجتمع پل است تا تمامی علاقمندان از سراسر ایران امکان آموزش آنلاین رشته‌های فنی حرفه‌ای را داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت مجتمع آموزشی پل https://poulgilan.com/ مراجعه کنید.

معرفی دوره‌های مجتمع آموزشی پل

احتمالا اکنون این سوال برای شما پیش آمده است که در مجتمع پل چه دوره‌هایی برگزار می‌شود؟ مجتمع پل دوره‌های آموزشی خود را بر بهترین و پردرآمدترین رشته‌های فنی حرفه‌ای متمرکز ساخته است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

دوره آموزش تعمیرات موبایل

Technical jobs1 دوره های مجتمع پل مسیری برای شروع شغل های فنی پردرآمد با بازار کار همیشگی

آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل یک دوره ی تخصصی است که باید 0 تا 100 آن را به صورت اصولی و حرفه ای آموخت. زیرا برخی از مراکز آموزشی بدلیل نداشتن زیرساخت ها و پشتیبانی ضعیف با دریافت مبالغ بسیار بالا آموزش عمومی و از دور خارج شده را به علاقمندان این رشته می دهند. در مجتمع آموزشی پل، دوره تعمیرات موبایل به صورت کاملا حرفه‌ای برنامه‌ریزی شده است و سرفصل‌های این دوره مباحث زیر را پوشش می‌دهد:

 • تعمیرات سخت‌افزاری موبایل
 • تعمیرات نرم‌افزاری موبایل
 • تعمیر انواع گوشی‌های اندروید و IOS
 • تعمیر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انواع آیپد

دوره تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر

امروزه استفاده از لپ‌تاپ و سیستم‌های کامپیوتری بخش جدایی‌ناپذیر زندگی ما هستند و تعمیرات این دستگاه‌ها نیز از جمله مشاغل پردرآمد محسوب می‌شوند. دوره تعمیرات لپ‌تاپ مجتمع پل بر اساس جدیدترین سیستم‌ها برنامه‌ریزی شده است و در طی این دوره می‌توانید به سطح یک تعمیرکار حرفه‌ای انواع لپ‌تاپ و کامپیوتر برسید. بخش‌های مختلف این دوره به شرح زیر است:

 • تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری انواع لپ‌تاپ و کامپیوتر
 • تعمیرات ماینر
 • تعمیر تخصصی کنسول‌های بازی

دوره نصب دوربین مداربسته و هوشمندسازی ساختمان

Technical jobs2 دوره های مجتمع پل مسیری برای شروع شغل های فنی پردرآمد با بازار کار همیشگی

نصب دوربین‌های مداربسته را می‌توان از جمله مشاغلی دانست که بازار کار آن در سال‌های گذشته رونق بسیاری یافته است، چراکه امروزه در همه جا از دوربین‌های مداربسته استفاده می‌شود. مجتمع پل این دوره را با حضور برترین اساتید این رشته برگزار کرده و کلیه مهارت‌ها در زمینه راه‌اندازی، اعمال تغییرات و تعمیرات دوربین‌های مدار بسته را آموزش می‌دهد. البته در بخشی از این دوره می‌توانید مهارت‌های هوشمندسازی ساختمان را نیز آموزش دیده و دانش خود را برای کسب موقعیت‌های شغلی بهبود دهید.

مزایا شرکت در دوره‌های مجتمع آموزشی پل

آنچه موجب علاقه کارآموزان به شرکت در دوره‌های آموزشی مجتمع پل می‌شود، مزایا شرکت در این دوره‌ها است که متمایز از دیگر آموزشگاه‌ها خواهد بود:

 • قیمت کلیه دوره‌ها کاملا مناسب و مقرون به صرفه بوده و امکان پرداخت اقساطی نیز وجود دارد.
 • پیشرفته‌ترین امکانات کارگاهی فراهم شده و کلیه آموزش‌ها به صورت عملی برگزار می‌شود تا کارآموزان امکان بهره‌مندی و استفاده از این امکانات کارگاهی را داشته باشند.
 • در پایان دوره کارآموزان می‌توانند با اساتید در ارتباط بوده و پاسخ سوال‌های خود را دریافت کنند.
 • در پایان دوره و پس از قبولی در آزمون نهایی، برای کارآموزان مدرک معتبر فنی حرفه‌ای صادر می‌شود. همچنین مجتمع پل تنها ارائه‌دهنده مدرک دانشگاهی پودمانی با مجوز وزارت علوم است.
 • پس از پایان دوره‌ها، مجتمع پل کارآموزان را برای ورود به بازار کار معرفی و حمایت می‌کند.
 • شرکت در این دوره‌ها محدودیت سنی (امکان ثبت نام افراد بالای ۱۲ سال) نداشته و به هیچ پیش‌زمینه علمی یا دانشگاهی خاصی نیاز ندارد.
 • کلیه امکانات در کارگاه‌ها وجود داشته و کارآموزان نیاز به تهیه هیچ ابزاری ندارند.

مجتمع پل مسیر شما برای ورود به بازار کار فنی را هموار می‌کند

مجتمع آموزشی پل با ۲۰ سال تجربه موفق در زمینه آموزش نیروهای متخصص، برترین دوره‌های فنی حرفه‌ای را برگزار می‌کند. مجتمع پل در کنار شماست تا به سطح یک متخصص حرفه‌ای در زمینه تعمیرات موبایل، لپ‌تاپ، کنسول‌های بازی، پرینتر و اسکنر، نصب دوربین‌های مداربسته و هوشمندسازی ساختمان برسید.

ارائه مدرک معتبر فنی حرفه‌ای و دانشگاهی، پشتیبانی پس از پایان دوره، آموزش‌های عملی و صفر تا ۱۰۰ و ارائه مناسب‌ترین قیمت‌ها، مجتمع پل را به بهترین انتخاب برای علاقه‌مندان به بازار کار رشته‌های فنی حرفه‌ای تبدیل کرده است. پس اگر در فکر یک بازار کار خوب با درآمد بالا هستید، دوره‌های مجتمع پل را از دست ندهید.


1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (2 رای : 4,00 از 5)

لينک هاي با دانلود نیم بها از ایرانسل و آسیاتک